TeraCopy - en to ka translation catalogue (48 entries)

en: Adds Copy and Move buttons to the Total Commander default buttons bar.
ka: Total Commander-ის პანელში, კოპირების და გადატანის ფუნქციის დამატება.

en: Add to Explorer context menu
ka: კონტექსტურ მენიუში დამატება

en: Always On Top
ka: წინა პლანზე

en: Always test after copy
ka: კოპირების შემდეგ დამოწმების ჩართვა

en: Associate TeraCopy with .sfv and .md5 files
ka: TeraCopy-ის ასოცირება .sfv და .md5 ფაილებთან

en: Browse
ka: მითითება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Check free space
ka: ცარიელი სივრცის შემოწმება

en: Close
ka: დახურვა

en: Copy
ka: კოპირება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enter key
ka: კოდის შეყვანა

en: Enter registration key
ka: შეიყვანეთ სარეგისტრაციო კოდი

en: Error
ka: შეცდომა

en: File
ka: ფაილი

en: File Managers Integration
ka: ინტეგრაცია ფაილურ მენეჯერებში

en: Free for Home Users
ka: პირადი მოხმარებისთვის უფასოა

note: Buy Pro version
en: Get Pro version
ka: მიიღეთ PRO ვერსია

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
ka: ფაილის, მარჯვენა ღილაკის მეშვეობით ფაილის გადათრევისას Explorer-ში კოპირების და ჩასმის ფუნქციების ჩამატება.

en: Ignore
ka: უგულებელყოფა

note: menu
en: Menu
ka: მენიუ

en: Misc
ka: სხვადასხვა

note: replace dialog
en: More
ka: ვრცლად

en: Move
ka: გადატანა

en: Not registered for Commercial Use
ka: კომერციული მოხმარებისთვის არ არ დარეგისტრებული

en: Only when Scroll Lock is OFF
ka: მხოლოდ მაშინ თუ Scroll Lock გამორთულია

en: Order License
ka: შეიძინეთ ლიცენზია

en: Overwrite
ka: ჩანაცვლება

en: Pause
ka: შეჩერება

en: Paused
ka: შეჩერებულია

en: Play sound when complete
ka: დასრულებისას გამოეცი ხმა

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
ka: დაწვრილებით კოპირების და გადატანის ფუნქციების Directory Opus-ში დამატების შესახებ

en: Register Copy Handler
ka: კოპირების მოდულის აქტივაცია

en: Resume
ka: გაგრძელება

en: Select
ka: მიუთითეთ

en: Shell Integration
ka: Explorer-ში ინტეგრაცია

en: Shutdown
ka: კომპიუტერის გამორთვა

en: Sizes mismatch
ka: ზომები არ ემთხვევა

en: Skip
ka: გამოტოვება

note: File list filter
en: Skipped
ka: გამოტოვებულია

note: source
en: Source
ka: წყარო

en: Start Now
ka: დაწყება

note: target
en: Target
ka: სამიზნე

note: options sub-menu
en: Test
ka: შემოწმება

en: Unregister Copy Handler
ka: კოპირების მოდულის დეაქტივაცია

en: Use TeraCopy as default copy handler
ka: კოპირებისთვის TeraCopy-ის კოპირების მოდულის გამოყენება

note: Verify
en: Verify
ka: დამოწმება
